I Breakfast er vi trygge nok til å si at vi ønsker å være modige.
Ikke fordi vi er risikosøkende eller ønsker å ta sjanser for kundene våre,
men fordi vår erfaring er at hvis vi skal lykkes med våre ambisjoner om
å skape verdier så må vi gjøre noe annerledes, noe nytt,
og alt som er nytt krever mot.

Våre modige løsninger er selvfølgelig ikke tatt ut av løse lufta og vi vet
at vi kommer ikke langt med mot alene. Derfor arbeider vi grundig
med å skaffe oss den innsikt og informasjon som er nødvendig
for å løse oppgavene vi står ovenfor. Og selv om Breakfast er
et ungt selskap har menneskene som jobber der lang erfaring og
solid kompetanse.

Det handler om tilstedeværelse og engasjement,
enten det er i sosiale medier, print, utendørs, på YouTube eller TV.
Vi gjør de rette valgene for de enkelte medier, enten hver for seg eller sammen,
slik at vi lykkes med å nå frem med budskapet og oppnå de målene vi har satt oss.

STRATEGI

For å kunne utvikle gode strategier som skaper resultater kreves det grundig innsikt, gode metoder og solid erfaring. Det har vi i Breakfast. Vi har lang rådgivningserfaring både innenfor kommunikasjon og forretnings-
utvikling. Samtidig er vi ikke redd for å søke hjelp fra andre om det skal være behov for det.

MERKEVARE

Vi har stor respekt for verdien av konsistent merkevarearbeid. Samtidig må merkevarer arbeides med kontinuerlig for å utvikle seg og være levende for å kunne følge markedets bevegelser. Vi har lang erfaring i å utvikle merkevare-
strategier som fungerer over tid.

DESIGN

Det er veldig viktig å ha visuell styrke og kraft i det man utrykker. Enten det er for å skape resultater på kort eller lang sikt. Vi arbeider grundig og strategisk med våre designløsninger enten de er levende eller står stille.

RÅDGIVING

Ingen i Breakfast kan og vet alt. Alle vi som jobber sammen har forskjellig spesialkompetanse innen kommunikasjonsfaget.
Når vi skal gi gode råd jobber vi sammen slik at vi får belyst problemstillingen fra alle sider. Det gjør at våre råd får tyngde og bredde og er til god hjelp for å ta verdifulle beslutninger.

NOEN AV VÅRE KUNDER

Vi i Breakfast ønsker å skape det beste strategiske og kreative miljøet utenfor Oslo. For å få det til har vi satset på erfaring og talent. Vi har samlet solid erfaring og kompetanse fra McCann, Kitchen, Ringnes, Trigger, Komplett.no og TV 2. I tillegg har vi knyttet til oss flere unge og talentfulle kreatører.

Tom Roar Andersen

Digital Rådgiver / Partner

______
tom@breakfast.no
+47 99 23 50 58

Christian Braathen

Kreativ Leder / Partner

______
christian@breakfast.no
+47 907 65 224

Henrik Bydal

Innholdsrådgiver / Tekstforfatter

______
henrik@breakfast.no
+ 47 90 99 53 92

Thomas de Vries

Senior rådgiver / Partner

______
thomas@breakfast.no
+ 47 900 35 600

Charlotte Edøy

Head of Design / Partner

______
charlotte@breakfast.no
+ 47 911 44 887

Ole Eliassen

Senior Rådgiver / Partner

______
ole@breakfast.no
+ 47 915 14 179

Anniken Gunleiksrud

Senior prosjektleder

______
anniken@breakfast.no
+ 47 928 40 750

Kari Meilegård

Økonomi / Administrasjon

______
kari@breakfast.no
+ 47 907 25 172

Marie Myrer

Designer / Creative

______
marie@breakfast.no
+ 47 924 55 877

Sissel Pettersen

AD Assistent

______
sissel@breakfast.no
+ 47 90 94 10 27

Helene Styve

Senior Prosjektleder

______
helene@breakfast.no
+ 47 992 70 341

Gjermund Vedvik

Webutvikler

______
gjermund@breakfast.no
+ 47 464 64 890

BREAKFAST REKLAMEBYRÅ AS

+47 33 31 82 00

post@breakfast.no

Møllegaten 6, 3110 Tønsberg

NEW BIZ

Interessert i å høre mer om hva vi kan gjøre for deg?

Kontakt Thomas de Vries

thomas@breakfast.no

BREAKFAST PÅ 10 SEKUNDER

Breakfast er et kreativt digitalt byrå som lager konsepter uavhengig av flater.

Reklame, design, rådgiving og strategi er våre hovedområder.

Breakfast holder til i Tønsberg og ble etablert i 2011.